Moderní a profesionální autoklempírna, kde vaše vozidlo získá nový život plný bezpečnosti, funkčnosti a estetiky. Jsme tady pro vás s prvotřídními klempířskými službami, které zahrnují širokou škálu oprav a úprav karoserie.

S využitím nejnovějších technik a postupů v oboru klempířství jsme schopni provádět opravy a výměny částí karoserie s precizností a dokonalostí. Bez ohledu na to, zda se jedná o opravu po havárii, odstranění koroze, vyrovnání nepravidelností karoserie nebo dokončovací práce, naše autoklempírna je připravena překonat vaše očekávání.

Špičkové vybavení a technologie

Aby výsledná oprava nejenom dobře vypadala, ale byla zachována původní bezpečnost opravovaného vozu jako před nehodou, využíváme nejmodernější vybavení a technologie pro karosářské opravy. Příkladem může být rovnací stolice Speed Plus od švédské společnosti CAR-O-LINER, která dlouhou řadu let udává trendy v oblasti strukturálních karosářských oprav.

Ani sebelepší materiály, vybavení a technologie však nemusí znamenat perfektní výsledek opravy. Proto naši autolakýrníci a karosáři prochází pravidelným systémem vzdělávání, kde získávají nejnovější informace ohledně posledních autoopravárenských trendů, a i po praktické stránce se zdokonalují v používání nejmodernějších lakařských a karosářských aplikací a postupů.