V našem Mycím centru chápeme, že vaše vozidlo je pro vás důležité a zaslouží si jen to nejlepší. Proto využíváme nejmodernější technologie a spoléháme se na profesionální vybavení a špičkové produkty. Vaše se auto ocitne ve správných rukou a vy můžete očekávat pouze dokonalé výsledky.

Moderní kartáčová mycí linka WashTec

Pro ty, kteří preferují vyšší stupeň péče a profesionální přístup, jsme připravili naši kartáčovou mycí linku od společnosti WashTec, která je nejmodernější na trhu. Naše šetrná kartáčová mycí technologie v kombinaci s prvotřídními čistícími produkty od firmy MAFRA zajistí dokonalé čištění a lesklý vzhled vašeho vozu. Do poslední fáze mytí vstupuje speciálně upravená čistá voda, která je filtrovaná pomocí reverzní osmózy. Tímto způsobem dosahujeme maximální čistoty a bezchybného vzhledu vašeho vozidla.

Přijďte do našeho Mycího centra a dopřejte svému vozidlu luxusní ošetření, které si zaslouží. Zaručujeme vám prvotřídní péči, perfektní čistotu a zářivý vzhled vašeho auta. Vaše spokojenost je naší prioritou a rádi vás přivítáme v našem moderním a příjemném prostředí.

Ceník mycích programů

Typ mycího programu Péče o Vaše auto Cena
Mycí program č.1 Aktivní pěna, mytí šamponem, chemické mytí kol a sušení. 140 Kč
Mycí program č.2 Aktivní pěna, mytí šamponem, chemické mytí kol,
mytí podvozku, konverzační vosk a sušení.
190 Kč
Mycí program č.3 Předmytí, aktivní pěna, mytí podvozku, chemické mytí kol,
tlakové mytí, mytí šamponem, zalešťování nanovoskem a sušení.
290 Kč